Klasyfikacja

Klasyfikacja łączna po 2 turniejach

MiejsceNickWynik (1 turniej)Dodatkowa punktacjaWynik (2 turniej)Dodatkowa punktacjaWynik (Łącznie)Dodatkowa punktacja
1teethsucks4,512,7562710539,75
2grooney005,518,2552010538,25
3Wenu_s51851910037
4Imagination20054,518,254,518,59036,75
5cepelin4175199036
6truken4,512,254158527,25
7szachmat7893,510,254117521,25
8Mroziiu007347034
9death34729007029
10dominikkka41039,57019,5
11Pawel7118412377019
12Rafal_Kowalczyk00627,56027,5
13Kozok00626,56026,5
14pawelgolimowski00624,56024,5
15jandrabek006246024
16SmurfInSanchlow3,510,252,52,756013
17jaskol95005,5255525
18Kertop005,524,755524,75
19Micktory02005,524,55524,5
20DamianoLew95005,524,55524,5
21stefanski1243500520,55020,5
22MrCogito98005205020
23NicoDiAngelo42000519,55019,5
24jakubkurlak00518,755018,75
25Dawid0400518,55018,5
26TomekWilgosz005185018
27Try_To_Win_123005185018
28jch1973005185018
29piojasz00517,755017,75
30aniatry005175017
31mroczna_kosiarka005175017
32GamblerPL005175017
33terminatrop00516,55016,5
34Szyr00516,55016,5
35germanikus00516,55016,5
36pestkAA005165016
37Pawel11256005165016
38bukfort005165016
39gataximo005145014
40Paulinabron005135013
41Krychassj2434508
42Pawkul004,518,754518,75
43EmylkaSh004,516,254516,25
44RysiekS004,515,754515,75
45Dzakus004174017
46shademaster2000004164016
47MalivS004144014
48gibo28004144014
49Mateusz00700413,54013,5
50Tymek2008004134013
51Januuvuvuvcub004134013
52Hipogryf00412,54012,5
53arklapo004124012
54kubusdagus004124012
55gdynski_byk004124012
56maks_2115004124012
57mati210600411,54011,5
58Raxodius00411,54011,5
59dskufi004114011
60Jaszczuro004114011
61Dispel_90004114011
62Filwicz777004114011
63Adam_Kla83004114011
64Seballon004114011
65Zajac1988004114011
66miemios00410,54010,5
67Cr4zyChessMaster004104010
68mareK123e004104010
69RejeZmate004104010
70kowalczewskirobert004104010
71NikolaMajdecka0049,5409,5
72DanielKRUCZEK10049409
73JGxnm0049409
74barosz0010049409
75SilverPegasus300049409
76Pablo19894900409
77gujanak0048,5408,5
78yPjetja0048408
79MlodyDorian0048408
80Petit-Caporal0048408
81leszek_kaminski3,513,25003513,25
82joamir2283,511,25003511,25
83Tall_arek003,510,253510,25
84Jankelevich003,59,5359,5
85jnopole003,59359
86SpreaXirB003,58,75358,75
87Karolia26003,58358
88Flogzik003103010
89krzyszach003103010
90Olkson900039309
91dawid23010039309
92Marixpl0038,5308,5
93Ade00a0038308
94Szymon_20110038308
95aalanaa0038308
96Ratimor0038308
97TomasoTNT3800308
98Fluffy_kid0037,5307,5
99kanka1230037,5307,5
100witoldlachacz0037307
101Vikrum_020037307
102chudy290037307
103Cheaster19900037307
104SzymblokSB0037307
105regeb10037307
106EnivedQ0037307
107goodplayerfrompoland0036,5306,5
108piero436,500306,5
109panceli880036306
110Bibek99990036306
111pietrek57680036306
112oz170035,5305,5
113Shippy00035305
114Wojteczek19980035305
115Kanapka20100035305
116piotrantczak0035305
117albertjestem0035305
118Jerzy20120035305
119Stanislaw20110034304
120Mormorro0034304
121tjvdtk0034304
122Kertoip3400304
123graziaw3400304
124czajmichal002,55,5255,5
125safetyking1232,55,2500255,25
126MichalTrz002,54,25254,25
127olanuss19002,53,25253,25
128Endgame3570027207
129micekmaj0026206
130Zakolaczek0025,5205,5
131SilentPsychopath0025205
132Kapaciarz0025205
133bartekpotrykus0025205
134juzek710024,5204,5
135casimirix0024,5204,5
136Kubakall0024204
137Hierwal0024204
138offtg0024204
139kapiszyszka0024204
140mootyk0024204
141Lewaamela0024204
142jakub123456789000023203
143Porzadny-ziomek0023203
144JakSza640023203
145Bruno12210023203
146kucharz900022,5202,5
147Igord110022202
148SzymonSidloPL0022202
149aleksanderrajchel0022202
150Juniorek300121,500201,5
151KAYACEL0021201
152Johny420A0021201
153Jakub58400021201
154U238920021201
155mariuszek365001,53,75153,75
156aniabebenek0013103
157Kkcio0012102
158krul_szahuf4200012102
159sickboy57570012102
160Lizardon1220012102
161lukson5020012102
162123gibo120011,5101,5
163Adinexti0010100
164Tomek_Prochwicz0010100
1650XzawieruszkaX00010100
166frank_19820010100
167KappaTheLegend0010100
168Szpetnyy0010100
169TobeyMarshallPro0010100
170Wujitsu1000100
171anaS2006yo000000
172Szachmaster111000000
173piotreo000000
174ZyixuDrittz000000
175maks_kox000000
176Michal21155000000
177Slugmy000000
178mmisiak000000
179WKSzHetmanWalbrzych000000
180Itz_SzuminSavage000000